B32231D8104K000
Hua Hua
Tau Wae: B32231D8104K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC AXIAL
Ngā Rauemi: B32231D8104K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32231D8104K000
Tau Wae B32231D8104K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5369 pcs Pepa Raraunga B32231D8104K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.433" W, 0.236" T x 0.748" L (11.00mm, 6.00mm x 19.00mm) Raupapa B32231
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa B32231D8104K
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial Te kaha 0.1µF