RDTCR16S1R
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RDTCR16S1R
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP HEX 150MA 42V
Ngā Rauemi: 1.RDTCR16S1R.pdf2.RDTCR16S1R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RDTCR16S1R
Tau Wae RDTCR16S1R Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP HEX 150MA 42V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38993 pcs Pepa Raraunga 1.RDTCR16S1R.pdf2.RDTCR16S1R.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 42VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Raupapa RDT
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tape & Reel (TR)
Tae Mahi -60°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Steps Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te roa 0.393" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.264" (6.70mm) Ngā āhuatanga IP67 - Dust Tight, Waterproof
Te Oranga Rawa 10,000 Steps Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 150mA 42VDC
Whakatauranga onamata 150mA Whakaaetanga Mea -