RDTCR10P1T
E-SwitchE-Switch
RDTCR10P1T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RDTCR10P1T
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V
Ngā Rauemi: 1.RDTCR10P1T.pdf2.RDTCR10P1T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RDTCR10P1T
Tau Wae RDTCR10P1T Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 150MA 42V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37014 pcs Pepa Raraunga 1.RDTCR10P1T.pdf2.RDTCR10P1T.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 42VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa RDT
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Ētahi Ingoa EG4986-5
RDTCR10PIT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000 Steps
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te roa 0.393" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.256" (6.50mm)
Ngā āhuatanga IP67 - Dust Tight, Waterproof Te Oranga Rawa 10,000 Steps
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 10 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 150mA 42VDC Whakatauranga onamata 150mA