RDTCR16R1T
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RDTCR16R1T
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP HEX 150MA 42V
Ngā Rauemi: 1.RDTCR16R1T.pdf2.RDTCR16R1T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RDTCR16R1T
Tau Wae RDTCR16R1T Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP HEX 150MA 42V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40883 pcs Pepa Raraunga 1.RDTCR16R1T.pdf2.RDTCR16R1T.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 42VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa RDT
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Steps Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te roa 0.393" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.394" (10.00mm) Ngā āhuatanga IP67 - Dust Tight, Waterproof
Te Oranga Rawa 10,000 Steps Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch Hexadecimal 16 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 150mA 42VDC
Whakatauranga onamata 150mA Whakaaetanga Mea -