GSR8.54F130QP
E-SwitchE-Switch
GSR8.54F130QP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSR8.54F130QP
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Ngā Rauemi: GSR8.54F130QP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSR8.54F130QP
Tau Wae GSR8.54F130QP Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4610 pcs Pepa Raraunga GSR8.54F130QP.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 0.30mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa GS
Packaging Bulk Whakaahuatanga 8.00mm x 8.00mm
Ētahi Ingoa EG2522
GS8.54F130QR
GSR854F130QP
L600000
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 130gf Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 50VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Side Actuated Tuhinga Kairangi Liquid Crystal Polymer (LCP)
Te Raita Mahi, Te Matau Matau 8.54mm Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu -