GSR6.34F130RP
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GSR6.34F130RP
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Ngā Rauemi: GSR6.34F130RP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GSR6.34F130RP
Tau Wae GSR6.34F130RP Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93214 pcs Pepa Raraunga GSR6.34F130RP.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 0.30mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa GS
Packaging Bulk Whakaahuatanga 8.00mm x 8.00mm
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Te Kaha Mahi 130gf
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 400,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 50VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Side Actuated Tuhinga Kairangi Liquid Crystal Polymer (LCP)
Te Raita Mahi, Te Matau Matau 6.34mm Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GSR6.84F130QP
GSR6.84F130QP
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
I roto i te taonga: 99132 pcs
Tikiake: GSR6.84F130QP.pdf
RFQ
GSRG160203
GSRG160203
Kaihanga: Storm Interface
Whakaahuatanga: SWITCH KEYPAD 16 KEY 0.05A 24V
I roto i te taonga: 5787 pcs
Tikiake: GSRG160203.pdf
RFQ
Kaihanga: RAFI
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.1A 42V