| Tau Wae | GSR6.34F130QP | Kaihanga | E-Switch |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 104298 pcs | Pepa Raraunga | GSR6.34F130QP.pdf |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin | Whakawhiti Mahere | 0.30mm |
| Whakawhiti Mahinga | Off-Mom | Raupapa | GS |
| Packaging | Bulk | Whakaahuatanga | 8.00mm x 8.00mm |
Tae Mahi | -40°C ~ 80°C |
| Te Kaha Mahi | 130gf | Momo Tae | Through Hole, Right Angle |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Mahi Momo | 400,000 Cycles |
| Tiaki Ingoa | - | Whakakamahi Whakakuku (Nominal) | - |
| Momo Whakamarama, Tae | - | Whakaahuatanga | Non-Illuminated |
| Whakapā atu @ Whakaoho | 0.05A @ 50VDC | Takahanga | SPST-NO |
| Momo Kaihoko | Standard | Te Whakatairanga Mahi | Side Actuated |
| Tuhinga Kairangi | Liquid Crystal Polymer (LCP) | Te Raita Mahi, Te Matau Matau | 6.34mm |