DM085Q100F125P1A
Hua Hua
Tau Wae: DM085Q100F125P1A
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA 5V
Ngā Rauemi: DM085Q100F125P1A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DM085Q100F125P1A
Tau Wae DM085Q100F125P1A Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5383 pcs Pepa Raraunga DM085Q100F125P1A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa DM
Whakaputa Mana 40gf Pretravel 0.020" (0.5mm)
Packaging Bulk Overtravel -
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tūnga Mahi 0.217" (5.5mm)
Te Kaha Mahi 125gf Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 300,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Mahinga rereke - Whakatauranga onamata 100mA (DC)
Takahanga SPDT Momo Kaihoko Round (Pin Plunger)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DM0850302F025P1A
DM0850302F025P1A
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V
I roto i te taonga: 5781 pcs
Tikiake: DM0850302F025P1A.pdf
RFQ
DM09
DM09
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V