DM085Q100F060P1A
Hua Hua
Tau Wae: DM085Q100F060P1A
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA 5V
Ngā Rauemi: DM085Q100F060P1A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DM085Q100F060P1A
Tau Wae DM085Q100F060P1A Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6046 pcs Pepa Raraunga DM085Q100F060P1A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa DM
Whakaputa Mana 15gf Pretravel 0.020" (0.5mm)
Packaging Bulk Overtravel -
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tūnga Mahi 0.217" (5.5mm)
Te Kaha Mahi 60gf Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 300,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Mahinga rereke - Whakatauranga onamata 100mA (DC)