DM0850300F125P1A
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DM0850300F125P1A
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V
Ngā Rauemi: DM0850300F125P1A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DM0850300F125P1A
Tau Wae DM0850300F125P1A Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5207 pcs Pepa Raraunga DM0850300F125P1A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa DM
Whakaputa Mana 40gf Pretravel 0.071" (1.8mm)
Packaging Bulk Overtravel -
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tūnga Mahi 0.217" (5.5mm)
Te Kaha Mahi 125gf Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 100,000 Cycles
Mahinga rereke - Whakatauranga onamata 3A (AC)