ZXTP05120HFFTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTP05120HFFTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXTP05120HFFTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS PNP DARL 120V 1A SOT23F-3
Ngā Rauemi: ZXTP05120HFFTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXTP05120HFFTA
Tau Wae ZXTP05120HFFTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS PNP DARL 120V 1A SOT23F-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 261654 pcs Pepa Raraunga ZXTP05120HFFTA.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 120V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 2V @ 2mA, 2A
Momo Pukapuka PNP - Darlington Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23F
Raupapa - Mana - Max 1.5W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SOT-23-3 Flat Leads
Ētahi Ingoa ZXTP05120HFFCT Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP - Darlington 120V 1A 150MHz 1.5W Surface Mount SOT-23F
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 3000 @ 1A, 5V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 10µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 1A Tau Wae Tuakiri ZXTP05120H