ZXTP03200BGTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTP03200BGTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXTP03200BGTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 200V 2A
Ngā Rauemi: ZXTP03200BGTA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXTP03200BGTA
Tau Wae ZXTP03200BGTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS PNP 200V 2A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 74318 pcs Pepa Raraunga ZXTP03200BGTA.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 200V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 275mV @ 400mA, 2A
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223
Raupapa - Mana - Max 1.25W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-261-4, TO-261AA
Ētahi Ingoa ZXTP03200BGTADICT Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 105MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 200V 2A 105MHz 1.25W Surface Mount SOT-223 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 1A, 5V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 50nA (ICBO) I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 2A