ZXTP01500BGQTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXTP01500BGQTC
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua PWR HI VOLTAGE TRANSISTOR SOT223
Ngā Rauemi: ZXTP01500BGQTC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXTP01500BGQTC
Tau Wae ZXTP01500BGQTC Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 288405 pcs Pepa Raraunga ZXTP01500BGQTC.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 500V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 10mA, 50mA
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 3W
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 60MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 500V 150mA 60MHz 3W Surface Mount SOT-223 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 1mA, 10V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 150mA