ZXMS6006SGTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMS6006SGTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMS6006SGTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V SOT223
Ngā Rauemi: ZXMS6006SGTA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMS6006SGTA
Tau Wae ZXMS6006SGTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 65565 pcs Pepa Raraunga ZXMS6006SGTA.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3.3V, 5V Ngaohihi - Tae 60V (Max)
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223
Raupapa Automotive, AEC-Q101, INTELLIFET® Roto I (Tono) 75 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA Momo putanga N-Channel
Whirihoranga Whakaputa Low Side Ētahi Ingoa ZXMS6006SGTADICT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o nga Hua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga Auto Restart
Tiaki Whakamutunga Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Nama - Whakaputa (Max) 2.8A