ZXMN10B08E6TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10B08E6TC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMN10B08E6TC
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-6
Ngā Rauemi: ZXMN10B08E6TC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMN10B08E6TC
Tau Wae ZXMN10B08E6TC Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5867 pcs Pepa Raraunga ZXMN10B08E6TC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-26
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 1.6A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 1.1W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 497pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 9.2nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.3V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 1.6A (Ta) 1.1W (Ta) Surface Mount SOT-26
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.6A (Ta)