ZXMN20B28KTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN20B28KTC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMN20B28KTC
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 200V 1.5A DPAK
Ngā Rauemi: ZXMN20B28KTC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMN20B28KTC
Tau Wae ZXMN20B28KTC Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 200V 1.5A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 188489 pcs Pepa Raraunga ZXMN20B28KTC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 750 mOhm @ 2.75A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.2W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa ZXMN20B28KTCTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 358pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 8.1nC @ 5V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 200V 1.5A (Ta) 2.2W (Ta) Surface Mount TO-252-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.5A (Ta)