ZXMN10A25K
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A25K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMN10A25K
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 4.2A DPAK
Ngā Rauemi: ZXMN10A25K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMN10A25K
Tau Wae ZXMN10A25K Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 4.2A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110729 pcs Pepa Raraunga ZXMN10A25K.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 125 mOhm @ 2.9A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.11W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 859pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 17.16nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 4.2A (Ta) 2.11W (Ta) Surface Mount TO-252-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 4.2A (Ta)