ZXMN10A11K
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A11K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMN10A11K
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK
Ngā Rauemi: ZXMN10A11K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMN10A11K
Tau Wae ZXMN10A11K Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 2.4A DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 180865 pcs Pepa Raraunga ZXMN10A11K.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 2.6A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.11W (Ta) Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ētahi Ingoa 1034-ZXMN10A11KDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 274pF @ 50V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 5.4nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 2.4A (Ta) 2.11W (Ta) Surface Mount TO-252-3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2.4A (Ta)