SDT5H100LP5-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT5H100LP5-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDT5H100LP5-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI5
Ngā Rauemi: SDT5H100LP5-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDT5H100LP5-7
Tau Wae SDT5H100LP5-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 211873 pcs Pepa Raraunga SDT5H100LP5-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 660mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 5 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case PowerDI™ 5 Ētahi Ingoa SDT5H100LP5-7DICT
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 5A Surface Mount PowerDI™ 5 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3.5µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A Capacitance @ Vr, F -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SDT5H100LP5-13D
SDT5H100LP5-13D
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
I roto i te taonga: 333215 pcs
Tikiake: SDT5H100LP5-13D.pdf
RFQ
SDT5H100LP5-7D
SDT5H100LP5-7D
Kaihanga: Diodes Incorporated