SDT5H100LP5-7D
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT5H100LP5-7D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDT5H100LP5-7D
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
Ngā Rauemi: SDT5H100LP5-7D.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDT5H100LP5-7D
Tau Wae SDT5H100LP5-7D Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 297484 pcs Pepa Raraunga SDT5H100LP5-7D.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 660mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 5 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case PowerDI™ 5 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 5A Surface Mount PowerDI™ 5
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3.5µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A
Capacitance @ Vr, F -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SDT5H100LP5-7
SDT5H100LP5-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI5