SDT5100LP5-13D
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDT5100LP5-13D
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5
Ngā Rauemi: SDT5100LP5-13D.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDT5100LP5-13D
Tau Wae SDT5100LP5-13D Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 393929 pcs Pepa Raraunga SDT5100LP5-13D.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 820mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 5 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Paa / Case PowerDI™ 5
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 5A Surface Mount PowerDI™ 5
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 4µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A