SDT40H100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT40H100CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDT40H100CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua SCHOTTKY RECTIFIER ITO-220AB TUB
Ngā Rauemi: SDT40H100CTFP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDT40H100CTFP
Tau Wae SDT40H100CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 95841 pcs Pepa Raraunga SDT40H100CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 700mV @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 120µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 20A