SDT40A120CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT40A120CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDT40A120CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua SCHOTTKYRECTIFIERITO-220AB
Ngā Rauemi: SDT40A120CTFP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDT40A120CTFP
Tau Wae SDT40A120CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 101721 pcs Pepa Raraunga SDT40A120CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 880mV @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 120V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Ētahi Ingoa SDT40A120CTFPDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 120µA @ 120V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 20A