SDT40A100CTE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT40A100CTE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDT40A100CTE
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua SCHOTTKY RECTIFIER TO262 TUBE 50
Ngā Rauemi: SDT40A100CTE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDT40A100CTE
Tau Wae SDT40A100CTE Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga SCHOTTKY RECTIFIER TO262 TUBE 50 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 89091 pcs Pepa Raraunga SDT40A100CTE.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 720mV @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-262 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Ētahi Ingoa SDT40A100CTE-ND
SDT40A100CTEDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 20A