SDT20A120CTFP
Hua Hua
Tau Wae: SDT20A120CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 120V 10A ITO220AB
Ngā Rauemi: SDT20A120CTFP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDT20A120CTFP
Tau Wae SDT20A120CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 120V 10A ITO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 86307 pcs Pepa Raraunga SDT20A120CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 120V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 120V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A