SDT20A120CT
Hua Hua
Tau Wae: SDT20A120CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO220AB
Ngā Rauemi: SDT20A120CT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDT20A120CT
Tau Wae SDT20A120CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 141189 pcs Pepa Raraunga SDT20A120CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 120V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa SDT20A120CT-ND
SDT20A120CTDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 10A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 120V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A