SDT30100CTE
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SDT30100CTE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SDT30100CTE
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua SCHOTTKYRECTIFIERTO262
Ngā Rauemi: SDT30100CTE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SDT30100CTE
Tau Wae SDT30100CTE Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 158972 pcs Pepa Raraunga SDT30100CTE.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 750mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-262 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Ētahi Ingoa SDT30100CTEDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 70µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A