SBRT2U45LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBRT2U45LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SBR 45V 2A 3DFN
Ngā Rauemi: SBRT2U45LP-7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBRT2U45LP-7
Tau Wae SBRT2U45LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SBR 45V 2A 3DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 283855 pcs Pepa Raraunga SBRT2U45LP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 550mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato X1-DFN1411-3 Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TrenchSBR Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3-UDFN Ētahi Ingoa SBRT2U45LP-7DI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Super Barrier Whakaahuatanga Taipitopito Diode Super Barrier 45V 2A Surface Mount X1-DFN1411-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 45V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A