SBRT2U15LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT2U15LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBRT2U15LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SBR 15V 2A 3DFN
Ngā Rauemi: SBRT2U15LP-7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBRT2U15LP-7
Tau Wae SBRT2U15LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SBR 15V 2A 3DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 328464 pcs Pepa Raraunga SBRT2U15LP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 480mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 15V
Pūrere Pūrere Whakarato X1-DFN1411-3 Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TrenchSBR Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3-UDFN Ētahi Ingoa SBRT2U15LP-7DITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Super Barrier 15V 2A Surface Mount X1-DFN1411-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5.7mA @ 15V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A Capacitance @ Vr, F -