SBRT2M10LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT2M10LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBRT2M10LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SBR 10V 2A 3DFN
Ngā Rauemi: SBRT2M10LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBRT2M10LP-7
Tau Wae SBRT2M10LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SBR 10V 2A 3DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 353493 pcs Pepa Raraunga SBRT2M10LP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 400mV @ 2A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 10V
Pūrere Pūrere Whakarato X1-DFN1411-3 Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TrenchSBR Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3-UDFN Ētahi Ingoa SBRT2M10LP-7DITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Super Barrier 10V 2A Surface Mount X1-DFN1411-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 250µA @ 10V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A Capacitance @ Vr, F -