SBR10150CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR10150CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 150V 5A TO220AB
Ngā Rauemi: SBR10150CT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR10150CT
Tau Wae SBR10150CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 150V 5A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 95323 pcs Pepa Raraunga SBR10150CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 920mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa SBR10150CT-ND
SBR10150CTDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Super Barrier Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 150V 5A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 250µA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A Tau Wae Tuakiri SBR10150CT