SBR10150CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR10150CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR10150CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 150V 5A ITO220AB
Ngā Rauemi: SBR10150CTFP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR10150CTFP
Tau Wae SBR10150CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 150V 5A ITO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158170 pcs Pepa Raraunga SBR10150CTFP.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown ITO-220AB Tere 5A
Raupapa SBR® RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Ko te poari TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Ētahi Ingoa SBR10150CTFP-ND
SBR10150CTFPDI
Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga SBR10150CTFP Whakaahua nui Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 150V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Te Whirihoranga Diode 250µA @ 150V Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 150V 5A ITO220AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 920mV @ 5A I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 150V
Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 150°C