SBR10100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR10100CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 100V 5A TO220AB
Ngā Rauemi: SBR10100CT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR10100CT
Tau Wae SBR10100CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 100V 5A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 171599 pcs Pepa Raraunga SBR10100CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 800mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa SBR10100CTDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 5A Through Hole TO-220-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A
Tau Wae Tuakiri SBR10100CT
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBR10100CTB
SBR10100CTB
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 100V 5A D2PAK
I roto i te taonga: 163294 pcs
Tikiake: SBR10100CTB.pdf
RFQ
SBR100-10JS
SBR100-10JS
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
I roto i te taonga: 4689 pcs
Tikiake: SBR100-10JS.pdf
RFQ
SBR10100CTFP
SBR10100CTFP
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 100V 5A ITO220AB
Tikiake: SBR10100CTFP.pdf
SBR10
SBR10
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1.5A 100V
Tikiake: SBR10.pdf
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 160V TO220
Tikiake: SBR100-16JS.pdf
SBR10150CT
SBR10150CT
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 150V 5A TO220AB
Tikiake: SBR10150CT.pdf
SBR10100CTL-13
SBR10100CTL-13
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 100V 5A TO252-3
Tikiake: SBR10100CTL-13.pdf
SBR10120CTL-13
SBR10120CTL-13
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 120V 5A TO252-3
Tikiake: SBR10120CTL-13.pdf
SBR10100CT
SBR10100CT
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V TO220AB
Tikiake: SBR10100CT.pdf
SBR10100CTB-13
SBR10100CTB-13
Tikiake: SBR10100CTB-13.pdf
SBR100-10J
SBR100-10J
Tikiake: SBR100-10J.pdf
SBR1
SBR1
Kaihanga: Semtech
Tikiake: SBR1.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel