PB5000008
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PB5000008 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PB5000008
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 50.000MHZ PECL SMD
Ngā Rauemi: PB5000008.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PB5000008
Tau Wae PB5000008 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 50.000MHZ PECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12605 pcs Pepa Raraunga PB5000008.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ PB
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa PECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) PECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 88mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 30µA Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PB5000006
PB5000006
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: OSCILLATOR XO 50.000MHZ PECL SMD
I roto i te taonga: 13346 pcs
Tikiake: PB5000006.pdf
RFQ
PB5010-E3/45
PB5010-E3/45
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE BRIDGE 1000V 4.5A ENH PB
I roto i te taonga: 41272 pcs
Tikiake: PB5010-E3/45.pdf
RFQ
PB58A
PB58A
Kaihanga: Apex Microtechnology
Whakaahuatanga: IC OPAMP POWER 1MHZ TO3-8