PB5000006
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PB5000006 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PB5000006
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 50.000MHZ PECL SMD
Ngā Rauemi: PB5000006.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PB5000006
Tau Wae PB5000006 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 50.000MHZ PECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13346 pcs Pepa Raraunga PB5000006.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ PB
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa PECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 88mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 30µA Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PB5008-E3/45
PB5008-E3/45
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: RECTIFIER BRIDGE 800V 45A PB
I roto i te taonga: 48688 pcs
Tikiake: PB5008-E3/45.pdf
RFQ
PB51
PB51
Kaihanga: Apex Microtechnology
Whakaahuatanga: IC OPAMP POWER 1MHZ 12SIP
I roto i te taonga: 800 pcs
Tikiake: PB51.pdf
RFQ
PB5000008
PB5000008
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: OSCILLATOR XO 50.000MHZ PECL SMD
I roto i te taonga: 12605 pcs
Tikiake: PB5000008.pdf
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: PB5000007.pdf
PB58A
PB58A
Kaihanga: Apex Microtechnology
Whakaahuatanga: IC OPAMP POWER 1MHZ TO3-8
I roto i te taonga: 717 pcs
Tikiake: PB58A.pdf
PB58
PB58
I roto i te taonga: 789 pcs
Tikiake: PB58.pdf
PB51A
PB51A
I roto i te taonga: 566 pcs
Tikiake: PB51A.pdf
PB52233SLK
PB52233SLK
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: PROJ BOARD COLDFIRE M52
Tikiake:
Whakaahuatanga: RECT BRIDGE 600V 45A PWR BRIDGE
Tikiake: PB5006-E3/45.pdf
PB50
PB50
I roto i te taonga: 998 pcs
Tikiake: PB50.pdf
Whakaahuatanga: DIODE BRIDGE 1000V 4.5A ENH PB