PB5000007
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PB5000007 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PB5000007
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 50.000MHZ PECL SMD
Ngā Rauemi: PB5000007.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PB5000007
Tau Wae PB5000007 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 50.000MHZ PECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12644 pcs Pepa Raraunga PB5000007.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ PB
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa PECL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) PECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 88mA