LMN400E01-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
LMN400E01-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMN400E01-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MCU LOAD SWITCH 400MA SOT-363
Ngā Rauemi: LMN400E01-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMN400E01-7
Tau Wae LMN400E01-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MCU LOAD SWITCH 400MA SOT-363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 340286 pcs Pepa Raraunga LMN400E01-7.pdf
Putanga - Kua tohua 50V PNP, 60V N-Channel Momo Pukapuka PNP Pre-Biased, N-Channel Pre-Biased