LMN200B01-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
LMN200B01-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMN200B01-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MCU LOAD SWITCH 200MA SOT-26
Ngā Rauemi: LMN200B01-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMN200B01-7
Tau Wae LMN200B01-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MCU LOAD SWITCH 200MA SOT-26 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 367859 pcs Pepa Raraunga LMN200B01-7.pdf
Putanga - Kua tohua 50V PNP, 60V N-Channel Momo Pukapuka PNP Pre-Biased, N-Channel Pre-Biased
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-26 Raupapa -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case SOT-23-6
Ētahi Ingoa LMN200B01DICT Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Transistor Load Switch PNP Pre-Biased, N-Channel Pre-Biased 50V PNP, 60V N-Channel 200mA PNP, 115mA N-Channel Surface Mount SOT-26
Whakatauranga onamata 200mA PNP, 115mA N-Channel Tau Wae Tuakiri LMN200