LMN400B01-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
LMN400B01-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMN400B01-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MCU LOAD SWITCH 400MA SOT-26
Ngā Rauemi: LMN400B01-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMN400B01-7
Tau Wae LMN400B01-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MCU LOAD SWITCH 400MA SOT-26 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 355469 pcs Pepa Raraunga LMN400B01-7.pdf
Putanga - Kua tohua 50V PNP, 60V N-Channel Momo Pukapuka PNP Pre-Biased, N-Channel Pre-Biased
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-26 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-6
Ētahi Ingoa LMN400B01DITR Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Transistor Load Switch PNP Pre-Biased, N-Channel Pre-Biased 50V PNP, 60V N-Channel 400mA PNP, 115mA Surface Mount SOT-26
Whakatauranga onamata 400mA PNP, 115mA Tau Wae Tuakiri LMN400
Nga tono Load Switch
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ALD910021SAL
ALD910021SAL
Kaihanga: Advanced Linear Devices, Inc.
Whakaahuatanga: MOSFET DUAL SAB 10.6V EE 8SOIC
I roto i te taonga: 67095 pcs
Tikiake: ALD910021SAL.pdf
RFQ
LMN400E01-7
LMN400E01-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: MCU LOAD SWITCH 400MA SOT-363
I roto i te taonga: 340286 pcs
Tikiake: LMN400E01-7.pdf
RFQ
BCV61A,215
BCV61A,215
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: TRANS NPN 30V 100MA DUAL SOT143B
Tikiake: BCV61A,215.pdf
EMC3DXV5T5G
EMC3DXV5T5G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS BRT NPN/PNP DL 50V SOT-553
Tikiake: EMC3DXV5T5G.pdf
LMN400B01-7
LMN400B01-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: MCU LOAD SWITCH 400MA SOT-26