JT255BI0032.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
JT255BI0032.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JT255BI0032.000000
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 32.000MHZ CLP SNWV SMD
Ngā Rauemi: JT255BI0032.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JT255BI0032.000000
Tau Wae JT255BI0032.000000 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC TCXO 32.000MHZ CLP SNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36493 pcs Pepa Raraunga JT255BI0032.000000.pdf
Tuhinga o mua 3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ JT
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa JT255BI0032.000000TR Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±2ppm Rautanga 32MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 32MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2mA