JT255CF0019.200000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
JT255CF0019.200000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JT255CF0019.200000
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 19.2MHZ CLPD SNWV SMD
Ngā Rauemi: JT255CF0019.200000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JT255CF0019.200000
Tau Wae JT255CF0019.200000 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC TCXO 19.2MHZ CLPD SNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33645 pcs Pepa Raraunga JT255CF0019.200000.pdf
Tuhinga o mua 2.8V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ JT
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa JT255CF0019.200000TR Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±500ppb
Rautanga 19.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 1.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -