JT22-320-500
Copal ElectronicsCopal Electronics
JT22-320-500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JT22-320-500
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua POT OPTICAL CONTACTLESS LINEAR
Ngā Rauemi: JT22-320-500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JT22-320-500
Tau Wae JT22-320-500 Kaihanga Copal Electronics
He Rahinga Kei te wātea 1292 pcs Pepa Raraunga JT22-320-500.pdf
Te manawanui - Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 0.866" Dia x 0.591" H (22.00mm x 15.00mm) Raupapa JT22
Te hurihanga 320° Tuhinga Whakatika -
Te Pakanga (Ohms) - Mana (Watts) -
Packaging Tray Ētahi Ingoa 563-2039
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Flatted Te roa o te Kaihoko 0.630" (16.00mm)
Kaupapa Mahi 0.118" (3.00mm)