DMP2007UFG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP2007UFG-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP2007UFG-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 20V 18A PWRDI3333-8
Ngā Rauemi: DMP2007UFG-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP2007UFG-13
Tau Wae DMP2007UFG-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 20V 18A PWRDI3333-8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138621 pcs Pepa Raraunga DMP2007UFG-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.3V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI3333-8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 5.5 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.3W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerWDFN Ētahi Ingoa DMP2007UFG-13DI
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4621pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 85nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 20V 18A (Ta), 40A (Tc) 2.3W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 18A (Ta), 40A (Tc)