DMP2006UFG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP2006UFG-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP2006UFG-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 20V 17.5A POWERDI
Ngā Rauemi: DMP2006UFG-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP2006UFG-7
Tau Wae DMP2006UFG-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 20V 17.5A POWERDI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 193030 pcs Pepa Raraunga DMP2006UFG-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI3333-8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 5.2 mOhm @ 15A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 2.3W (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerWDFN Ētahi Ingoa DMP2006UFG-7DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5404pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 140nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 1.5V, 4.5V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 20V 17.5A (Ta), 40A (Tc) 2.3W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 17.5A (Ta), 40A (Tc)