DMP2004VK-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP2004VK-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMP2004VK-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET 2P-CH 20V 0.53A SOT-563
Ngā Rauemi: DMP2004VK-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMP2004VK-7
Tau Wae DMP2004VK-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET 2P-CH 20V 0.53A SOT-563 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 372216 pcs Pepa Raraunga DMP2004VK-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato SOT-563
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 430mA, 4.5V
Mana - Max 400mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOT-563, SOT-666 Ētahi Ingoa DMP2004VKDICT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 175pF @ 16V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs - Momo FET 2 P-Channel (Dual)
FET Pānga Logic Level Gate Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 20V 530mA 400mW Surface Mount SOT-563 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 530mA