DMN3007LSS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN3007LSS-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN3007LSS-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 16A 8-SOIC
Ngā Rauemi: DMN3007LSS-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN3007LSS-13
Tau Wae DMN3007LSS-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 16A 8-SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 159573 pcs Pepa Raraunga DMN3007LSS-13.pdf
Putanga - Whakamātau 2714pF @ 15V Tuhinga o mua - Breakdown 8-SOP
Vgs (th) (Max) @ Id 7 mOhm @ 15A, 10V Vgs (Max) 4.5V, 10V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Runa I (Max) @ Id, Vgs 16A (Ta)
Ko te poari 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa DMN3007LSS13
DMN3007LSSDITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga DMN3007LSS-13 Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 64.2nC @ 10V
Momo IGBT ±20V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 2.1V @ 250µA
FET Pānga N-Channel Whakaahua nui N-Channel 30V 16A (Ta) 2.5W (Ta) Surface Mount 8-SOP
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) - Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 16A 8-SOIC
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 30V Ratonga Capacitance 2.5W (Ta)