DMN2990UDJQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN2990UDJQ-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET 2 N-CHANNEL 450MA SOT963
Ngā Rauemi: DMN2990UDJQ-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN2990UDJQ-7
Tau Wae DMN2990UDJQ-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET 2 N-CHANNEL 450MA SOT963 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 515835 pcs Pepa Raraunga DMN2990UDJQ-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato SOT-963
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 990 mOhm @ 100mA, 4.5V
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-963
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 27.6pF @ 16V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 0.5nC @ 4.5V
Momo FET 2 N-Channel (Dual) FET Pānga Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 450mA (Ta) Surface Mount SOT-963 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 450mA (Ta)