DMN3008SFG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN3008SFG-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DMN3008SFG-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 17.6A POWERDI
Ngā Rauemi: DMN3008SFG-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DMN3008SFG-7
Tau Wae DMN3008SFG-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 17.6A POWERDI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 209851 pcs Pepa Raraunga DMN3008SFG-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI3333-8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 13.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 900mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-PowerWDFN Ētahi Ingoa DMN3008SFG-7DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3690pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 86nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 30V 17.6A (Ta) 900mW (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 17.6A (Ta)