BZX84C13W-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C13W-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C13W-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 13V 200MW SOT323
Ngā Rauemi: BZX84C13W-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C13W-7
Tau Wae BZX84C13W-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 13V 200MW SOT323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4608 pcs Pepa Raraunga BZX84C13W-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-323
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 13V 200mW ±6% Surface Mount SOT-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V Tau Wae Tuakiri BZX84C13
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX84C15 RFG
BZX84C15 RFG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 300MW SOT23