BZX84C15
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C15
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 15V 350MW SOT23-3
Ngā Rauemi: 1.BZX84C15.pdf2.BZX84C15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C15
Tau Wae BZX84C15 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 15V 350MW SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3971 pcs Pepa Raraunga 1.BZX84C15.pdf2.BZX84C15.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 15V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 (TO-236)
Raupapa - Mana - Max 350mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa BZX84C15FSTR Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 15V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 10.5V
Tau Wae Tuakiri BZX84C15
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BZX84C15 TR
BZX84C15 TR
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 350MW SOT23
I roto i te taonga: 524316 pcs
Tikiake: BZX84C15 TR.pdf
RFQ
BZX84C15-7-F
BZX84C15-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 300MW SOT23-3
I roto i te taonga: 1361464 pcs
Tikiake: BZX84C15-7-F.pdf
RFQ
BZX84C13VLFHT116
BZX84C13VLFHT116
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED)
Tikiake: BZX84C13VLFHT116.pdf
BZX84C13T-7-F
BZX84C13T-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 13V 150MW SOT523
Tikiake: BZX84C13T-7-F.pdf
BZX84C15-E3-08
BZX84C15-E3-08
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 300MW SOT23
Tikiake: BZX84C15-E3-08.pdf
BZX84C15 RFG
BZX84C15 RFG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Tikiake: BZX84C15 RFG.pdf
BZX84C13W-7-F
BZX84C13W-7-F
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 13V 200MW SOT323
Tikiake: BZX84C13W-7-F.pdf
BZX84C15-7
BZX84C15-7
Tikiake: BZX84C15-7.pdf
BZX84C15 BK
BZX84C15 BK
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 500MW SOT23-3
Tikiake: BZX84C15 BK.pdf
BZX84C13W-7
BZX84C13W-7
Tikiake: BZX84C13W-7.pdf
BZX84C13TS-7-F
BZX84C13TS-7-F
Whakaahuatanga: DIODE ZENER ARRAY 13V SOT363
Tikiake: BZX84C13TS-7-F.pdf
BZX84C13_D87Z
BZX84C13_D87Z
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 13V 350MW SOT23-3
Tikiake: BZX84C13_D87Z.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel